SADA MAP ČESKO 1:40 000 | SADA MAP SLOVENSKO 1:40 000 | TURISTICKÝ ATLAS ČESKO 1:50 000 | TURISTICKÝ ATLAS SLOVENSKO 1:50 000

AKTUALIZACE


Vzhledem k organizačním problémům s dodáváním přes knihkupectví aktualizace zajišťuje výhradně vydavatel formou zásilky, případně lze osobně navštívit sídlo firmy v Zádveřicích. Zákazníkům ze Slovenska zprostředkujeme dodání aktualizačních balíčků prostřednictvím našeho obchodního zastoupení na Slovensku.

Všechny typy aktualizací jsou určeny
POUZE REGISTROVANÝM UŽIVATELŮM.

Jejich seznam byl vytvořen na základě zaslaných registračních karet, popř. e-mailových objednávek, a je určen výhradně ke komunikaci s uživateli našich produktů. Všem těmto uživatelům byl přidělen unikátní uživatelský klíč (jméno a heslo), aby mohli využívat dále uvedených aktualizačních služeb.

Výměna jednotlivých listů

Je určena pouze pro náhradu poškozených či ztracených listů. Registrovaným uživatelům nabízíme tuto službu v rozsahu několika listů (cca 1-5 ks) ZDARMA! Při větším počtu pak účtujeme cenu 5,- Kč včetně DPH. K ceně je však nutno přičíst náklady spojené s dodáním na dobírku, proto se služba vyplatí v obměně v rozsahu 10-20 listů. Aktualizaci lze objednat na adrese prodej@shocart.cz.

Aktualizační balíček

Turistický atlas Slovensko 1:50 000 - aktualizace 05/2021

Aktualizační komplet obsahuje:

Cena kompletu...............................699,- Kč / 29 €
Cena atlasu na DVD........................299,- Kč / 14 €

Prohlížení a stahování mapových listů z internetu

Aplikace slouží uživatelům k informaci o aktuálnosti map a k prohlížení stránek atlasu (možnost porovnání se svým vydáním), popřípadě pro stažení vybraných stránek (pouze registrovaní uživatelé). Náhledové rozlišení mapy je však takové, aby umožnilo rychlé prohlížení a současně nebylo použitelné pro tisk. Následné stažení dat ve formátu .jpg v rozlišení pro tisk (300 dpi) je určeno pouze registrovaným uživatelům po přihlášení.

Vstup do prohlížení a stahování on-line je ZDE >>

Pozn. 1) Prosím zkontrolujte si (popřípadě opravte) kontaktní údaje (adresu, mail), abychom Vám mohli zasílat aktuální informace.

Pozn. 2) Vzhledem k možnému zneužití takto získaných dat a porušení autorského zákona jsou stažené stránky opatřeny vodoznakem, který však neruší praktické využití stránek pro běžnou turistiku.

Uživatelská aktualizace

Rádi bychom využili této příležitosti a požádali vás o aktivní spolupráci na aktualizaci tohoto rozsáhlého díla. Dynamický rozvoj naší společnosti klade zvýšené nároky na pravidelnou aktualizaci, masová výstavba marketů, nová satelitní městečka, nové komunikace, stavební úpravy po povodních, výstavba a rušení hotelů, penzionů, kempů, restaurací, změny v turistickém i cykloturistickém značení, aktivity ochranářů přírody atd., to jsou jen příklady neustálých změn. Není v našich silách všechny tyto změny ihned podchytit. Přispějte ke kvalitě tohoto díla i vy, sdělte nám podněty a připomínky.

Součástí našich webových stránek www.shocart.cz je i nová mapová aplikace, (položka menu Chyba v mapě) umožňující uživatelům zakreslovat změny přímo nad mapou. K tomu slouží speciální grafický nástroj, pomocí kterého můžete kreslit body, linie, plochy a k nim přiřadit text i barvu. Vaše oprava je odeslána do redakce a po jejím ověření zapracována do aktuálních map.

Pomozte nám s aktualizací a pojďte si aplikaci vyzkoušet. Přímý odkaz ZDE >>.

Nejaktivnější přispěvatele odměníme bezplatným aktualizačním vydáním.
DĚKUJEME

SHOCart, spol. s r.o., Vodní 1972, 760 01 Zlín
tel.: 725 117 768, e-mail: prodej@shocart.cz, www.shocart.cz